Енерго Єгоїст Енерго Єгоїст

Реалії великого міста на вашому телеекрані!

Сюжет V.I.P. Сюжет V.I.P.

Актуальні сюжети про високий рівень життя

Погода Погода

Завжди свіжі новини про погодні умови в регіоні

Святковий вернісаж Святковий вернісаж

Програма «Святковий вернісаж» складається з сюжетів, об’єднаних спільною тематикою.

Подія дня Подія дня

Життя регіонів будь-якої держави завжди відрізняється від життя всієї країни. І Львів не є винятком. у Львові завжди багато подій, ми обираємо головну!. Це інформаційний сюжет у рубриці «Подія дня»  в ефірі 5 телеканалу.

ЕкспоМіст ЕкспоМіст

Програма, що висвітлює роботу виставок у Львові. Під час проведення виставок , телекомпанія “Міст ” забезпечує  ексклюзивні зйомки і трансляцію на Львів і Львівську область телевізійної програми “ЕкспоМіст”.

Вуличка Вуличка

Вулиці Львова мають багату історію та утаємничені легендами. Про кожну вуличку, кожен закапелок можна розповідати годинами… Ми у програмі «Вуличка» розкриємо найневідоміші, найцікавіші факти про вулицю та її мешканців. А також заглянемо у всі цікаві місця, що розташовані тут сьогодні.

Активні учасники програми, які найкраще знають свою вулицю, отримають подарунок від нашого спонсора.

Модні фішки Модні фішки

Програма «Модні фішки» присвячена моді у всіх проявах. Наприклад:  як модно прикрасити ялинку, накрити святковий стіл, що краще одягати, де краще відсвяткувати подію, чи просто повечеряти …Або в який колір фарбувати квартиру в наступному році?, м’які  меблі, оформлення вікон….Автомобілі, які обирають чоловіки, жінки…

Захопи ідею Захопи ідею

Щодня у світі продукується незліченна кількість ідей. Як писав, Нейл Постман - суспільство заінформувало себе до знемоги. «Захопи ідею» - новий проект на медіа ринку, учасником якого можете стати саме ВИ.

Лише найцікавіші акценти, яскраві амплуа у полюванні за Вашими ідеями. Глядачеві у форматі телевізійної програми «Захопи ідею» Ми пропонуємо звернути увагу на пропозиції, товари, послуги.

Ресторанна карта Ресторанна карта

Телевізійна програма "Ресторанна карта" про цікаві кнайпи Львова

Міст © 2006-2010